Kongre Merkezi

Detaylı otel bilgisi için tıklayınız.. Royal Seginus Hotel
Royal Seginus Lara'da hizmet vermektedir. 70 bin metrekarelik alan üzerine kurulu olan otel Antalya şehir merkezine 17 kilometre mesafede yer almaktadır. Havalimanına da oldukça yakın olduğu için kısa transfer mesafesinde bulunan otel tüm misafirlerini meyve sepeti ile karşılamaktadır. Otelde bir büyük ve bir kaydıraklı olmak üzere iki adet açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, kaydıraklı çocuk havuzu, kapalı havuz, ve kapalı çocuk havuzu bulunmaktadır.
Temalı gecelerin yer aldığı ana restoranın dışında Deniz Mahsulleri, İtalyan, Türk, Steak, Uzakdoğu, Sushi, Meksika ve Tapas A'la Carte restoranları mevcuttur. Ultra her şey dahil konseptiyle hizmet vermek olan otel 498 oda kapasitelidir.
Ev Sahibi Şehir, Antalya…
Akdeniz Bölgesi’nin en güzide kentlerinden olan Antalya Doğası, palmiyelerle sıralanmış bulvarları, geleneksel mimarisini korumuş merkezi Kaleiçi ve büyük ölçekli turizm yatırımları ile Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biridir.
Yılda ortalama 300 güneşli günü, 18,7 °C yıllık sıcaklık ortalaması ile 12 ay turizm hareketlerine açık, ender bölgelerden biri olan Antalya, istatistiklere göre Türkiye’de İstanbul’dan sonra en çok ziyaret edilen, Dünya’da ise turist sayısı le ilk 10’a giren bir şehirdir. Seçkin otel ve restoran alternatiflerinin yanı sıra yıl boyunca plaj voleybolu, golf turnuvaları, okçuluk, tenis ve kano yarışmaları gibi pek çok spor aktivitesine de ev sahipliği yapmaktadır. 1995’te faaliyete giren Kültür Merkezi’nde müzik, tiyatro ve yaratıcı sanatlar alanında pek çok faaliyet ile kültür ve sanat konusunda da ziyaretçilerine bir şölen yaşatmaktadır.
Şehrin dünya çapında tanınmasını sağlayan etkinliği ise 1963 yılından beri ev sahipliği yaptığı ve her yıl düzenlenen Uluslararası Altın Portakal Film Festival’dir.

www.royalseginus.com